Zostałem radnym Gminy Wyry. Dziękuję za zaufanie

W wyborach do Rady Gminy Wyry 21 października 2018 roku uzyskałem wynik 124 głosów (50,2%). Tym samym zostałem wybrany radnym Gminy Wyry na lata 2018-2023.

W okręgu obejmującym ulicę Puszkina numery parzyste od 24 – 36Z i wszystkie numery od 37 do końca, Brzoskwiniową, Dworcową, Leśniczówka, Wróbla konkurowałem z radnym Herbertem Rzepką z KWW Gmina Wyry 2023 (107 głosów) i Bożeną Nowak z KWW Gminny Związek Mieszkańców Adama Myszora (z głosów). Łącznie  oddano 249 głosów, w tym 247 głosów ważnych. Frekwencja wyniosła 63,36%. Szczegółowe wyniki znajdują się na stronie Państwowej Komisji Wyborczej.

W ciągu ostatnich dwóch tygodni starałem się dotrzeć do każdego wyborcy. Przepraszam, jeśli mi się to nie udało oraz jeśli ktoś poczuł się niekomfortowo z powodu prowadzonej kampanii wyborczej. Deklaruję, że w ciągu kilku dni wszystkie moje materiały znikną z przestrzeni publicznej. Więcej o mojej osobie dowiecie się tutaj.

Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w wyborach.

Dziękuję wszystkim wyborcom, którzy zdecydowali się mi zaufać.

Dziękuję moim rywalom za walkę i umożliwienie naszym mieszkańcom szansy na realny wybór.

Dziękuję moim koleżankom i kolegom z Komitetu Wyborczego Śląskiej Partii Regionalnej, którzy startowali w wyborach w pozostałych okręgach.

Dziękuję za  wszystkie głosy poparcia, jakie otrzymałem podczas i po kampanii. Postaram się nie zawieść oczekiwań.

Scroll to top